Pronájem Praha 8

 

Zde nabízíme vybrané nabídky z lokality Praha 8. Najdete zde nabídky byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti v Praze 8 nabízené realitní kanceláří Realitní Portál.

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, cihlového domu. 50 m2 + terasa 15m2 + zahrádka s trávou 45m2. Dům po celkové rekonstrukci- zateplení, plastová okna s žaluziemi, nové rozvody, kotel atd. Byt je v přízemí se samostatným vchodem , kompletně zrekonstruovaný. Povrchy podlah : dlažba - koupelna a chodba, plovoucí podlaha- pokoj, parkety kuchyň s obývákem. Okna bytu orientována do zahrady a do ulice. Kuchyň masív-dub, myčka , vestavěná lednička + mrazák, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba. Možno dovybavit : skříňky, postel, pohovka atd. Volný: od 1.2. 2017. Doporučuji! Připravujeme nové fotografie.
 
 

Realitní PORTÁL

 

"Pronájem bytu je specifická kategorie realitního trhu. Jako společnost, která se zabývá pronájmem bytů v Praze a Středních Čechách, Vám poskytneme kompletní poradenství. Odhad tržního nájemného, navštěvu bytu a také kvalitní prezentaci Vašeho bytu. Samozřejmostí je sepsaní nájemní smlouvy včetně předávacího protokolu a vyhotovení dodatků v průběhu celého pronájmu."