Pronájem Praha 8

 

Zde nabízíme vybrané nabídky z lokality Praha 8. Najdete zde nabídky byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti v Praze 8 nabízené realitní kanceláří Realitní Portál.

Nabízíme k pronájmu,nejlépe dlouhodobě byt /garsoniera/ v osobním vlastnictví o velikosti 37m2 v četně zasklené lodžie + uzamykatelný sklípek na patře u bytu o velikosti cca3m2.Byt se nachází na Praze 8,ul.Toruňská - Bohnice, 5patro,nový výtah.Byt je po celkové rekonstrukci.Nová plastová okna,nová elektro instalace,zděné jádro moderně obložené,nová vana /120cm/ ,umyvadla a skříňky se zrcadlem s osvětlením.Nové WC/Geberit/,připraveny rozvody pro pračku/pouze s horním plněním/na podlaze je nová dlažba,která navazuje do předsíně,kde je velká vestavěná skříň s posuvnými dveřmi 1x se zrcadlem +ul.nástavec. Garsonka se skládá ze dvou pokojů.Menší pokoj s oknem, jako ložnice cca 6m2 bez nábytku+vestavěná skříň. Větší pokoj s novou kuchyňskou linkou 16m2,sklokeramická deska,multifunkční trouba,digestoř.V kuchyni a ložnici je položené nové PVC.Nová pracovní deska ve které je nový dřez s odkápávačem.Myčka není ve vybavení kuchyně.Mohu ponechat starší ledničku s mrazákem a starší mikrovlnou troubu. BUS je cca 100m do centra za 20 min.,market LIDL 100m větší nákupní dům KRAKOV cca 2km,aquapark ŠUTKA cca 2km,dále ZOO TROJA 5km,TESCO Letňany cca 8km,GLOBUS Čakovice cca 9km.Příroda,cyklo. V bytě je připravena přípojka na společnou TV i přípojka pro UPC.
 
 

Realitní PORTÁL

 

"Pronájem bytu je specifická kategorie realitního trhu. Jako společnost, která se zabývá pronájmem bytů v Praze a Středních Čechách, Vám poskytneme kompletní poradenství. Odhad tržního nájemného, navštěvu bytu a také kvalitní prezentaci Vašeho bytu. Samozřejmostí je sepsaní nájemní smlouvy včetně předávacího protokolu a vyhotovení dodatků v průběhu celého pronájmu."