Pronájem Praha 8

 

Zde nabízíme vybrané nabídky z lokality Praha 8. Najdete zde nabídky byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti v Praze 8 nabízené realitní kanceláří Realitní Portál.

Nabízíme na pronájem samostatné garážové stání v přízemí nového bytového domu v Praze 8 - Ďáblicích. Vrata jsou na dálkové ovládání. Výborná dopravní dostupností na metro C autobusová zastávka "Kokořínská" - 103, 202, 345, 368 hned u domu. V ulici, která prochází celými Ďáblicemi. Garážové stání lze také koupit. Bližší info k ceně v kanceláři.
 
 
Nabízíme pronájem bytu 1+1, 30m2 v krásné lokalitě plné zeleně P8 - Troja. Byt je zařízený - kuchyňská linka s elektrickým sporákem, pračka, lednice, TV. nábytek. V koupelně malá vanička se s sprchou, WC zvlášť. Na podlaze je dlažba, plovoucí podlahy, topení je dálkové. parkování před domem. Občanská vybavenost je kompletní, vše je v místě. 5 min. od metra Kobylisy. Doporučuji !
 
 
Nabízíme pronájem bytu - pokoj 14,2 m2, kuchyň 13,1)m2 + předsíň 4 m2 + koupelna s WC. Do m2 nejsou započítány další 4m2 dřevěného mezipatra. Byt je v 1. patře, v solidním, cihlovém, tichém domě,bez výtahu, severní strana, do tichého dvora. Ze vstupní předsíně je přímý vstup do všech ostatních místností. Podlahy dlažba a PVC. Byt pronajímám jako jeho přímý majitel, byt je volný od 1.8.2015, po dohodě i jinak. Byt 1+1, 33,2m2, je 100m od metra Palmovka, Praha 8, ve velmi tiché ulici, uzavíraný, bezpečný dům, byt byl zcela rekonstruován 2002 (dům z roku 1912 také rek.,), součástí je nová AP a nový plynový kotel etážového vytápění. Byt je volný od 1.8.2015, po dohodě i jinak.
 
 

Realitní PORTÁL

 

"Pronájem bytu je specifická kategorie realitního trhu. Jako společnost, která se zabývá pronájmem bytů v Praze a Středních Čechách, Vám poskytneme kompletní poradenství. Odhad tržního nájemného, navštěvu bytu a také kvalitní prezentaci Vašeho bytu. Samozřejmostí je sepsaní nájemní smlouvy včetně předávacího protokolu a vyhotovení dodatků v průběhu celého pronájmu."