Pronájem Praha 8

 

Zde nabízíme vybrané nabídky z lokality Praha 8. Najdete zde nabídky byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti v Praze 8 nabízené realitní kanceláří Realitní Portál.

Nabízíme na pronájem samostatné garážové stání v přízemí nového bytového domu v Praze 8 - Ďáblicích. Vrata jsou na dálkové ovládání. Výborná dopravní dostupností na metro C autobusová zastávka "Kokořínská" - 103, 202, 345, 368 hned u domu. V ulici, která prochází celými Ďáblicemi. Garážové stání lze také koupit. Bližší info k ceně v kanceláři.
 
 
Slunný byt v cihlové novostavbě 2+kk, 48m2 s balkónem a s výhledem na Prahu. Zařízený (vestavěné skříně, pračka, kuchyňská linka, postele, lednice, sedací souprava, bezpečnostní dveře). V bytě možnost připojení na internet. Bezpečnostní služba, 2 výtahy. Výborná dostupnost - 5 minut na metro Kobylisy,12 minut do centra Prahy. Klidné prostředí (nádherná lokalita) - v okolí zdravotní středisko, poliklinika, les, park, ZOO, botanická zahrada, restaurace, nákupní střediska, škola, školka, další služby (kadeřnictví,manikúra atd.), bazén. Ideální místo pro pěkné procházky nebo projížďky na kole. K bytu patří sklep. V případě pronájmu včetně garážového stání v podzemních garážích novostavby. Výborná občanská vybavenost a doprava. Vše je v místě.
 
 

Realitní PORTÁL

 

"Pronájem bytu je specifická kategorie realitního trhu. Jako společnost, která se zabývá pronájmem bytů v Praze a Středních Čechách, Vám poskytneme kompletní poradenství. Odhad tržního nájemného, navštěvu bytu a také kvalitní prezentaci Vašeho bytu. Samozřejmostí je sepsaní nájemní smlouvy včetně předávacího protokolu a vyhotovení dodatků v průběhu celého pronájmu."