Pronájem Praha 8

 

Zde nabízíme vybrané nabídky z lokality Praha 8. Najdete zde nabídky byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti v Praze 8 nabízené realitní kanceláří Realitní Portál.

Nabízíme byt 2+1 s velkou předsíní v 2. patře cihlového domu. Dům po celkové rekonstrukci- zateplení, plastová okna s žaluziemi, nové rozvody, kotel atd. Dva samostatné pokoje a ve třetí místnosti kuchyň s obývákem Rozloha bytu - 54 m2 . Vybavení kuchyňské linky -sklokeramická deska, horkovzdušná trouba a myčka. Podlahy - parkety a plovoucí podlaha. Vybavení - podle potřeby - postel, skříňky, TV sestava a sedací souprava, stůl a židle. Parkování před domem. Na bus 2min a 7min k metru Kobylisy. Bez zvířat. Volný od 1.9.2016.
 
 
Nabízíme byt 2+1 v 1. patře cihlového domu. Dům po celkové rekonstrukci- zateplení, plastová okna s žaluziemi, nové rozvody, kotel atd. Rozloha bytu - 49 m2 + balkon 4m2. Vybavení kuchyňské linky -sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnka a myčka. Podlahy - parkety a plovoucí podlaha. Vybavení - postel, skříňky, TV sestava a sedací souprava, stůl a židle. Parkování před domem. Na bus 2min a 7min k metru Kobylisy. Volný od 1.10.2016.
 
 

Realitní PORTÁL

 

"Pronájem bytu je specifická kategorie realitního trhu. Jako společnost, která se zabývá pronájmem bytů v Praze a Středních Čechách, Vám poskytneme kompletní poradenství. Odhad tržního nájemného, navštěvu bytu a také kvalitní prezentaci Vašeho bytu. Samozřejmostí je sepsaní nájemní smlouvy včetně předávacího protokolu a vyhotovení dodatků v průběhu celého pronájmu."