Pronájem Praha 8

 

Zde nabízíme vybrané nabídky z lokality Praha 8. Najdete zde nabídky byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti v Praze 8 nabízené realitní kanceláří Realitní Portál.

Nabízíme velice hezký, světlý byt 2+kk/L, 45 m2, v 1.patře (pod ním je ještě jeden byt) s výtahem v Praze 8 - Trója, ulice Hnězdenská. Dům byl kolaudován v roce 2004 a je chráněn 24h ostrahou. Byt je vybavený kuchyňskou linkou s el. troubou a sklokeramickou varnou deskou, koupelna s vanou a wc, na podlahách hezké pvc (imitace plovoucí podlahy), možnost připojení na kabelovou televizi a internet UPC, dostupný též internet společnosti Pe3ny.cz Krásná a klidná lokalita v blízkosti lesoparku Botanické zahrady s perfektní dostupností do centra - stanice busu (144, 102, 177) cca 100 m od domu, 5 minut na metro C Kobylisy, občanská vybavenost v místě: školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody. Ideální pro dvojici či rodinu s 1 dítětem; NE-kuřáci. Pouze dlouhodobě (min 1 rok) K nastěhování: od 31.8.2016.
 
 

Realitní PORTÁL

 

"Pronájem bytu je specifická kategorie realitního trhu. Jako společnost, která se zabývá pronájmem bytů v Praze a Středních Čechách, Vám poskytneme kompletní poradenství. Odhad tržního nájemného, navštěvu bytu a také kvalitní prezentaci Vašeho bytu. Samozřejmostí je sepsaní nájemní smlouvy včetně předávacího protokolu a vyhotovení dodatků v průběhu celého pronájmu."