Pronájem Praha 8

 

Zde nabízíme vybrané nabídky z lokality Praha 8. Najdete zde nabídky byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti v Praze 8 nabízené realitní kanceláří Realitní Portál.

Nabízíme byt 2+1 v cihlového domu. 39 m2 + terasa 8m2 + zahrádka s trávou 45m2. Dům po celkové rekonstrukci- zateplení, plastová okna s žaluziemi, nové rozvody, kotel atd. Možno dovybavit : skříňky, postel, pohovka atd.. Podlahy - dlažba plovoucí podlaha. Parkování před domem. Na bus 2min a 7min k metru Kobylisy. Volný ihned k nastěhování. Byt je v přízemí rodinného domu v zástavbě rodinných domů.
 
 
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 79m2 v druhém patře s velkým výtahem. Zastávku bus. přímo u domu 10 min. metro Kobylisy. Školka přes ulici 2 min. Nákupní centrum Krakov 5min. taktéž pošta i středisko. Vedle domu Albert, fitko, restaurace. Parkování po obou stranách domu. Tiché prostředí. Pronájem ihned buď byt zařízený nebo prázdný. Doporučuji !
 
 

Realitní PORTÁL

 

"Pronájem bytu je specifická kategorie realitního trhu. Jako společnost, která se zabývá pronájmem bytů v Praze a Středních Čechách, Vám poskytneme kompletní poradenství. Odhad tržního nájemného, navštěvu bytu a také kvalitní prezentaci Vašeho bytu. Samozřejmostí je sepsaní nájemní smlouvy včetně předávacího protokolu a vyhotovení dodatků v průběhu celého pronájmu."